Nowe cuda Polski z Warmii

Do 15 września trwa walka o miano jednego z siedmiu nowych cudów Polski. Z województwa warmińsko-mazurskiego wytypowano dwa obiekty.

Pierwszy to Kortowo- jedno z najpiękniejszych i najbardziej oryginalnie urządzonych miasteczek akademickich w Polsce z świetną bazą noclegową. Wg danych z 17 VIII br. Klasyfikuje się na 3 miejscu (6,64 % głosów). Drugim obiektem jest kanał elbląski, który powstał w XIX w i jest unikatem na skalę europejską. Łączy on jezioro Drużno z Drwęcą i Jeziorakiem.

Lista wszystkich kandydatur wraz z aktualnymi wynikami głosowania i kodami nagród znajdują się na stronie: www.national-geographic.pl/artykuly/galeria/plebiscyt-polska-jest-najfajniejsza/. Głosowanie w plebiscycie odbywa się drogą SMS-ową. Jedna osoba może oddać dowolną liczbę głosów. Aby wziąć udział w głosowaniu należy wysłać SMS pod numer 71001. W treści SMS-a należy wpisać: TR. (kod wybranej nagrody).(numer kandydatury). Wszyscy, którzy wezmą udział w głosowaniu mają szansę na wygranie wielu atrakcyjnych nagród, w tym m.in. zniżki do sieci sklepów planetoutdoor, które otrzymuje każda osoba automatycznie po oddaniu głosu.

Zatem zawalczmy SMS-ami o nasz region. 

 

Logowanie